• info@tiskfotek.eu
  • Tel. číslo: +420 776 073 337
  • Lužná 970/14, 720 00, Ostrava Hrabová

Doručování fotek

Vaše fotografie pečlivě balíme do kartonových obalů nebo tubusů.

Jelikož se jedná o choulostivé zboží, musí být zabaleno pečlivě a obloženo bublinkovou fólií, aby k Vám fotky nebo fotoobrazy dorazily v pořádku.

Máme kartonové krabice různých rozměrů, včetně kvalitního kartonového obalu na obrazy na plátně o rozměru 120×80 cm. Takže se nemusíte obávat, fotografie i obrazy k Vám dorazí v pořádku.

Možnosti doručování

Přepravní službu a způsob doručení si můžete vybrat. V obou případech budou fotografie a obrazy u Vás následující pracovní den po dokončení tisku fotek a expedici zásilky k dopravci.

 

Využíváme služeb České pošty a kurýrní služby GLS Czech Republic. Záleží jen na Vás, která varianta je pro Vás pohodlnější.
Zakladni_dvoubarevna_varianta
Balík DO RUKY – zásilka bude doručena přímo na adresu, kterou jste uvedli při objednávce.

 

Balík NA POŠTU – zásilka bude doručena na pobočku České pošty, kterou vyberete. Tam bude zásilka připravena k vyzvednutí.

 

O doručení budete informování SMS zprávou nebo telefonicky.
Poštovné, balné a dobírkovné je celkem 140 Kč.
gls-logo
Před doručením zásilky se s Vámi spojí kurýr telefonicky a domluví se na přibližném čase doručení. Pokud býváte dopoledne v práci, zadejte jako Doručovací adresu, adresu vašeho pracoviště.

 

Bude to jednodušší a pro Vás pohodlnější, kurýr Vám zásilku přiveze přímo do práce.

 

O doručení budete informování SMS zprávou nebo telefonicky.
Poštovné, balné a dobírkovné je celkem 130 Kč.

Pro bezproblémové doručení zásilek prosíme o pečlivé zadávání vaší adresy, včetně telefonního kontaktu pro snazší domluvu s kurýry. Děkujeme!