DORUČOVÁNÍ FOTEK

Vaše fotografie pečlivě balíme do kartonových obalů nebo tubusů. 

Jelikož se jedná o choulostivé zboží, musí být zabaleno pečlivě a obloženo bublinkvou fólií, aby k Vám fotky dorazily v pořádku. Máme kartonové krabice různých rozměrů, včetně kvalitního obalu na obrazy na plátně o rozměru 120x80 cm. Takže se nemusíte obávat, fotografie k Vám přijdou v pořádku.

Možnosti doručování 

Na výběr máte 2 způsoby doručení. V obou variantách budou fotografie a obrazy u Vás následující pracovní den po dokončení tisku fotek. 
 
Využíváme služeb České pošty a kurýrní služby GLS Czech Republic. Záleží jen na Vás, která varianta je pro Vás pohodlnější.
 

ČESKÁ POŠTA

Balík DO RUKY - zásilka bude doručena přímo na adresu, kterou jste uvedli při objednávce. 
 
Balík NA POŠTU - v tomto případě se zásilka doručí na poštu, kterou si vyberete (může to být např. i pošta v některém nákupním centru apod., nebo pošta, kterou máte v místě bydliště.) Tento způsob je vhodný, pokdu jste dopoledne v práci, zásilka se nebude doručovat k Vám domů, ale zůstane připravena na poště. 
 
Poštovné, balné a dobírkovné je celkem 140 Kč
 

GLS Czech Republic 

Před doručením zásilky se s Vámi spojí kurýr telefonicky a domluví se na přibližném čase doručení. Pokud býváte dopoledne v práci, zadejte Doručovací adresu vašeho pracoviště. Bude to jednodušší a pro Vás pohodlnější. 
 
Poštovné, balné a dobírkovné je celkem 130 Kč.
 
V každém případě prosíme o pečlivé zadávání vaší adresy, včetně telefonního kontaktu pro snažší domluvu s kurýry.